Kalendarz Imprez Nowohuckich

Przystanek Mistrzejowice


Miejsce:
MDK im. Andrzeja Bursy
Termin:
Oct. 19, 2019 16:00 - 21:00
Organizator:
Młodzieżowy Dom Kultury im. Andrzeja Bursy
Typ wydarzenia:
Impreza muzyczna

Ósma edycja przeglądu muzycznego od poezji śpiewanej po heavy metal.

Zapisz w kalendarzu

Opis wydarzenia


Ósma edycja przeglądu muzycznego od poezji śpiewanej po heavy metal, realizowana przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Andrzeja Bursy z inicjatywy i dzięki finansowemu wsparciu Rady Dzielnicy XV MISTRZEJOWICE wzbogacająca kulturalną ofertę dla młodzieży. Celem imprezy są twórcze konfrontacje muzycznych zespołów stojących u progu kariery, stwarzające płaszczyznę do integracji, wspólnej zabawy i dobrej rozrywki.  W imprezie prezentować się mogą zespoły, których członkowie ukończyli 16 lat i uprawiają dowolne style, kierunki, nurty z wyłączeniem muzyki klasycznej i folkloru. Do finału imprezy kwalifikować będzie Rada Artystyczna na podstawie przesłanych zgłoszeń z nagraniami. Finałowe prezentacje 19 października oceni powołana przez organizatorów LOŻA EKSPERTÓW, złożona z profesjonalnych twórców i zwycięzców poprzednich edycji. Nagrodą dla wytypowanych przez Lożę zespołów są honoraria za występ.

Patronat nad imprezą objął portal Krakowska Scena Muzyczna.
Zgłoszenia zespołów do 7 października.

Szczegóły na www.mdk.krakow.pl.

Skomentuj to wydarzenie


comments powered by Disqus
Pozostałe wydarzenia

Warsztaty dźwiękowe. Wstęp wolny / zapisy: m.hajto@okn.edu.pl.

Zakamarki Biblioteki
dzisiaj o 10:00

Warsztaty edukacyjne o tematyce bibliotecznej i kulturoznawczej dla młodzieży ze szkoły specjalnej.

Otwarte spotkania w pracowni komputerowej dla młodszych i starszych seniorów chcących poszerzyć swoje kompetencje w zakresie obsługi komputera.

2. edycja festiwalu stworzonego z myślą o kobietach. W programie bezpłatne spotkania, warsztaty i inne wydarzenia. Wstęp wolny / zapisy.

W listopadzie dzieci spotkają się z bajkami angielskimi: Alicja w Krainie Czarów, Księga Dżungli, Kubuś Puchatek, Piotruś Pan.

Pokaz filmu „Człowiek bez pamięci”. Po seansie odbędzie się dyskusja, którą poprowadzą Jakub Bem i Przemysław Piotrowski. Wstęp: 12 zł.

Grupa Literacka Sylaba
dzisiaj o 18:00

Warsztaty dla piszących poezję i małe formy prozatorskie. Wstęp wolny.

Dla tych, którzy wierzą, że nigdy nie jest za późno na twórcze życie. Wstęp wolny, obowiązują zapisy.

2. edycja festiwalu stworzonego z myślą o kobietach. W programie bezpłatne spotkania, warsztaty i inne wydarzenia. Wstęp wolny / zapisy.

„Teraz Urbanowicz” to nowa odsłona wystawy z cyklu „Sztuka Nowej Huty od lat 50. do 70. XX wieku”, na której prezentujemy prace nowohuckich artystów.

Spotkanie z Justyną Janusz, psycholożką i podróżniczką. Wstęp wolny.